O FIRMIE

ONDA

Naszym celem jest tworzenie architektury zrównoważonej, tożsamej z miejscem, zaprojektowanej w odpowiedzi na potrzeby jej odbiorców, przemyślanej i dopracowanej w każdym detalu. „Onda” w języku portugalskim oznacza fale. Pierwsze doświadczenia jako architekci zdobywaliśmy w Portugalii, a portugalska architektura współczesna ze względu na swoją prostotę, elegancję, wyważone proporcje, przemyślane detale i nawiązanie do otoczenia, w którym powstaje jest ponadczasowa i inspiruje nas stale podczas naszej pracy projektowej. Zależy nam aby nasze projekty wyróżniały się świeżym podejściem do projektowania przejawiającym się w formie i zastosowanych rozwiązaniach, dopasowanych do potrzeb, stylu życia użytkowników i miejsca, w którym powstają.

Większość projektów, wykonujemy na obszarze Podkarpacia, przekładając tradycyjne formy architektoniczne na współczesny język projektowy i wkomponowując je w zróżnicowane ukształtowanie terenu.

WSPÓLNICY

mgr inż. arch. Joanna Matraszek

Uprawnienia w specjalności architektonicznej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.
Studia magisterskie ukończone na Wydziale Architektury na Politechnice Krakowskiej.
Członek Podkarpackiej Okręgowej Rady Izby Architektów.
Członek Stowarzyszenia Architektów Polskich.

mgr inż. arch. Michał Matraszek

Uprawnienia w specjalności architektonicznej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.
Studia magisterskie ukończone na Wydziale Architektury na Politechnice Krakowskiej. Członek Stowarzyszenia Architektów Polskich i Podkarpackiej Okręgowej Izby Architektów.
Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego w specjalizacji Instalacje i Powłoka Budynku.

 

...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!