Capital Towers Łańcut, zabudowa wielorodzinna

Inwestor: Capital Towers
Faza: Projekt otrzymał pozwolenie na budowę
Lokalizacja: Łańcut, Księże Górki
Wizualizacje: limangraphics

II etap inwestycji firmy Capital Towers Łańcut położonej w Łańcucie w pobliżu ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego na terenie tzw. Księżych Górek. Osiedle zlokalizowane jest w cichej i zielonej części miasta z widokiem na Zespół zamkowo-parkowy w Łańcucie. II etap Inwestycji Capital Towers Łańcut to 4 budynki wielorodzinne. Zabudowa tworzy kameralne osiedle, jest niewielka i zróżnicowana – bloki posiadają po 4 i 5 kondygnacji nadziemnych.

Budynki usytuowane są w taki sposób, aby powstał między nimi kameralny dziedziniec – otwarta, a zarazem wydzielona przestrzeń. Miejsca postojowe i dojazdy zostały zaprojektowane w północnej, niżej położonej części terenu opracowania w celu odseparowania ruchu kołowego od pieszego. Wejścia do budynków zlokalizowane są od strony dziedzińca, ze spacerowymi ścieżkami o zróżnicowane nawierzchni. Każde mieszkanie posiada swoją prywatną przestrzeń rekreacyjną: zielony ogródek, balkon, loggie, taras lub taras na dachu.

Zróżnicowanie wysokości budynków, wzajemna relacja pomiędzy budynkami istniejącymi, a nowo projektowanymi uwzględnia zróżnicowane ukształtowanie terenu. Zaprojektowane rozwiązania urbanistyczno-architektoniczne oraz założenia miejscowego planu zagospodarowania gwarantują przyszłym mieszkańcom wysokie walory widokowe.

Zgodnie z założeniami Miejscowego Planu Zagospodarowania przestrzennego w sąsiedztwie projektowanych budynków w przyszłości będzie znajdować się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna od strony południowej oraz zabudowa usługowa od strony wschodnie. Teren od strony zachodniej to istniejące ogródki działkowe. Przyjęte rozwiązania architektoniczne stanowią płynne przejście pomiędzy skalą i formą, istniejącej oraz przyszłej, sąsiedniej zabudowy.

...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!